ТВОВ-UKRAINE :)) - Страница 44 - Встречи \ Блоги - TWoW.Games - Сообщество любителей умных игр Перейти к содержанию
TWoW.Games - Сообщество любителей умных игр

ТВОВ-UKRAINE :))


DOBERMAN

Рекомендуемые сообщения

2 ARCHER:

 

Фуххх.... :D:D

Гуляки! Я вот тоже седня отхожу :)

 

Был всю ночь с пятницы на субботу в одном очень нехилом заведении, туда даже Мороза, того что политик, недавно привозили. Веселое местечко, особенно мне понравилось что там полночи живая музыка играет - джаз!

 

А вчера, с перепою, с самого утра встретил одноклассников и пили с самого утра вчера до утра сегодня :lol::lol::lol: Я думал что это я только в Киеве щас спиваюсь, а нет - тут не меньше :lol::lol::lol:

Ссылка на комментарий
Ну як, підлікувався трішечки? А тепер до справи. Пане! досі не маю Вашого ICQ!!! Ганьба! Скиньте в приват, будьте ласкаві!

 

Ніякого секрету від комрадів :D:D:D250409697

Был всю ночь с пятницы на субботу в одном очень нехилом заведении, туда даже Мороза, того что политик, недавно привозили. Веселое местечко, особенно мне понравилось что там полночи живая музыка играет - джаз!

 

А вчера, с перепою, с самого утра встретил одноклассников и пили с самого утра вчера до утра сегодня    Я думал что это я только в Киеве щас спиваюсь, а нет - тут не меньше

 

Так ти теж попив горілочки??? :cheers::D:D:drunk:

Ссылка на комментарий

Здоровенькі були, камради! :)

2 ARCHER

Ав "Бочці" виявляється кожен день грає якась група.  ..так що посидіти там і спокійно порозмовляти- це нереально

Ні, в них інколи грають початківці, десь раз на тиждень. Інколи навіть рок грають у де кого непогано виходить :)

Не дарма ж українська мова за мелозвучністю друга після італійської

Та ні, це італійська друга після української :) "Наша мова кольорова" :rolleyes:

 

Всім

Пропоную "Бочку" зробити постійним місцем відпочинку київських ТВОВців :)

Ссылка на комментарий

Останні новини

На словацко-украинской границе произошел массовый международный мордобой

 

Многие украинцы в это время проводят выходные дни и отпуск на горнолыжных курортах Словакии. Так случилось, что на словацко-украинской границе Убля - Малый Березный со стороны Словакии образовалась длинная очередь. Главным образом из автомобилей украинских граждан, которые возвращались с курортов. Тем не менее, словаки, которые ехали в Украину по своим делам в очередь становиться не собирались. В результате, украинцы перекрыли дорогу автомобилями, не пропуская таким образом автомобили словаков без очереди.

 

 

 

Словаки же посчитали такие действия украинцев наглостью. Слово за слово и случился массовый мордобой. Как сообщает региональная газета «Европа-центр», особенно жестокой была драка между киевлянами и жителями словацкого города Михаловце.

 

Словацкие таможенники и пограничники объясняют задержки украинцев тем, что в их автомобилях находится обычно много пассажиров и вещей, а словаки, главным образом, едут порожняком.

 

Я сміявся :)

Ссылка на комментарий

2 DOBERMAN

Хлопци! Що цэ з вами трапылося? Вперше бачу щоб писля водкы мову спилкування зминювалы

Ну, не після горілка, а після пива з коньяком ;) І мову ми не міняли, вона в нас як була так і залишилася - українською!!! ;):D

Ссылка на комментарий

2 DOBERMAN:

Ой, я тебе прошу: "щоб не зрозуміли"! :lol::lol::lol:

Такі вже різні мови! :lol:

Скажу тобі по секрету, що ту ж болгарську можна читати без словника. А що ж тоді казати "про братскій восточно-славянскій язик"? ;)

Ссылка на комментарий
Ну, не після горілка, а після пива з коньяком  І мову ми не міняли, вона в нас як була так і залишилася - українською!!!

 

:cheers:

Скажу тобі по секрету, що ту ж болгарську можна читати без словника. А що ж тоді казати "про братскій восточно-славянскій язик"?

 

Безперечно :cheers::apl:

Ссылка на комментарий

2 Alias:

Ой... А я такий тупий, що и не знав... ;)

 

Я ж польску читаю тільки тому що вона дуже подібна до украінської (чи українска подібна до польської? :) )

 

Приколи все-таки треба розуміти... Особливо мої :lol:

 

2 ARCHER:

Вперше в житті встановив на своєму компьютері українську розкладку :D

 

Що тепер буде - не знаю... Невже знову почну думі писати? :D

Ссылка на комментарий
Вперше в житті встановив на своєму компьютері українську розкладку 

 

Що тепер буде - не знаю... Невже знову почну думі писати?

 

Нічого зема..колись треба починати.. :D:cheers:

А які думи???!!!! Чому я не знаю??!!! :)

Ссылка на комментарий

2 ARCHER:

Коли я був у шостому класі - я писав історичні думи. Найкращі три назівались: "Іван Сірко", "Кодак". "острів Монастирський".

 

Нічого зема..колись треба починати.. biggrin.gif

Добре, буду намагатись :D

 

ЗИ Слухай, а як щодо того, про що ми балакали у Києві? Пам*ятаєш?

 

Про український проект... :)

 

У мене зараз є така можливість - знайшов хостинг.

Ссылка на комментарий

2 All

Ну якщо вже навіть наш пан DOBERMAN заговорив і записав українською, то є майбутнє і в нашої мови, і в нашої країни!!! Браво!

А давайте у цій гілці тільки українською писати? ;) Щось на зразок особливої умови :) Що скажете? :rolleyes:

Ссылка на комментарий

DOBERMAN

 

ЗИ Слухай, а як щодо того, про що ми балакали у Києві? Пам*ятаєш?

 

Про український проект...

 

Я ж тобі кажу зв*яжися зі мною в асьці після 22 00 побалакаємо!!!!!

Обов*язково!!!! :cheers::punk:

Ссылка на комментарий
А давайте у цій гілці тільки українською писати?  Щось на зразок особливої умови  Що скажете

 

:cheers:

 

PS to Валькирия

 

До речі, у Вас у підпису фраза з одного з мої улюблених фільмів-"Ідентифікація" ..класний фільм!!!

Ссылка на комментарий

ARCHER

 

До речі, у Вас у підпису фраза з одного з моїх улюблених фільмів-"Ідентифікація" ..класний фільм!!!

 

Фільм, на жаль, не дивилася, хоча чула про нього гарні враження. Обов'язково при нагоді перегляну. А фраза справді чудова, вона мені теж дуже подобається :)

Ссылка на комментарий

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
×
×
  • Создать...

Важная информация

Политика конфиденциальности Политика конфиденциальности.